O nas

Agencja turystyczna „TUKAN” powstała 01.05.1999 r. a, jej historia sięga roku 1993 (nr zezwolenia wojewody mazowieckiego – 0125). Właścicielem agencji jest  Zofia Dudkowska. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych w kraju i za granicą, obozów młodzieżowych, wczasów krajowych oraz zagranicznych.
Wśród naszej  bogatej oferty znajdziecie Państwo wyjazdy do takich miejsc jak jak: Włochy, Francja, Chorwacja, Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa. Organizujemy wycieczki zagraniczne do Rzymu, Paryża, Pragi, Lwowa, Budapesztu i Wiednia. Razem z nami spędzisz niezapomniane chwile nad morzem, w górach i nad jeziorami oraz zobaczysz urokliwe zakątki Polski i Europy.         

Polityka Prywatności.

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przekazanych Nam w związku z rezerwacją imprezy turystycznej jest firma „TUKAN” Agencja Turystyczna z siedzibą w Radomiu, ul. Traugutta 61, 26-600 Radom. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach : świadczenia usług wynikających z zawartej umowy, polis ubezpieczeniowych związanych z Państwa wycieczką, komunikowania się z Państwem za pomocą poczty elektronicznej czy kontaktu telefonicznego, wystawiania faktur VAT. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania.