OFERTA WCZASOWA W Ł O C H Y- B I B I O N E – 7 dni

TERMIN : 12-19 września 2020 r – do ustalenia.

CENA : 1.250 zł/ osoba 

Uwaga ! W przypadku wzrostu ceny EUR lub mniejszej ilości uczestników ,cena wycieczki może ulec zmianie.

Kurs EUR przyjęty do kalkulacji 4,30 PLN.

CENA OBEJMUJE :

7 noclegów – zakwaterowanie w apartamentach w Bibione/ 2+2+2/

korzystanie z serwisu plażowego – 1 parasol + 2 leżaki (na apartament)

ubezpieczenie NNW i KL „ ERGO”

wpłatę na Fundusz Gwarancyjny

BIBIONE – znajduje się w połowie drogi między Wenecją a Triestem. Położenie geograficzne i łatwy dojazd z północy sprawiają, że turyści chętnie spędzają tu wakacje. Plaże ogrzewane południowym słońcem łagodnie schodzące do morza, są tu znakomicie utrzymane.

Jest to miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i miłośników aktywnego wypoczynku. Znajdują się tu korty tenisowe, baseny, gokarty, mini golf oraz wypożyczalnie rowerów. Świetne baza wypadowa  do Wenecji, Padwy, Werony, Triestu oraz miasteczka wodnego „Aquasplash”.

ZAKWATEROWANIE : apartamenty „Orchidea” 5/6 osobowe (2 + 2+2)  położone w centralnej części Bibione, w budynkach otoczonych zielenią, w odległości 200 m od plaży. Wyposażenie: 1 sypialnia  z podwójnym łóżkiem, 1 sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami, pokój dzienny z aneksem kuchennym z lodówką, łazienka z prysznicem, balkon. Każdy apartament ma miejsce parkingowe.Należy zabrać ze sobą bieliznę pościelową, środki czystości, ręczniki oraz środki higieniczne. Kończąc pobyt należy posprzątać apartament. Wyżywienie we własnym zakresie.

Komentarze niedostępne